Jak jsme fotily promo fotky

Měla jsem obrovské štěstí, že jsem se před 27 lety rovnou narodila jako něčí sourozenec. A tak  jsem vlastně od malička nebyla nikdy sama. Ten „někdo“ je moje úžasná sestra Jaruška. Od malička jsme si byly velmi blízké a neustále spolu vymýšlely různé lumpárny. Asi byste v našem rodinném albu nenašli fotku, na které je jenom jedna z nás. Vždycky jsme byly spolu!

V dospělosti jsme se už bohužel přestěhovaly každá do jiného města, ale přesto se moc rády vídáme, nejčastěji doma v naší rodné hroudě. A jelikož je moje ségra profesionální fotografka, poslední naše rodinné setkání jsme využily k nafocení promo fotek na tento web.

Celý nápad byl poněkud spontánní, takže nám některé rekvizity doma zkrátka chyběly. Ale ségra se projevila jako úplný MacGyver a předvedla, že umí fotit opravdu za každých podmínek.

Naše obětavá mamka nám například místo profesionální odrazky přidržovala vysazené bílé dveře od koupelny, abychom docílily lepšího světla. Místo větráku mi vlasy čechral teplý vzduch z fénu na vlasy (proto mám na některých fotkách takové pěkně červené tváře) a podobně…

U focení byla hrozná sranda a  poměrně hodně fotek se ani nedá na web použít, protože se na nich řehtám asi až moc. Ale ty ostatní vyšly podle mě skvěle, co myslíte?  Už teď se těším na další bláznivé focení! Děkuju, Jáji 🙂


Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *