Zde najdete nejdůležitější informace k výrobkům El niťo. Pokud byste odpovědi na Vaše otázky nenalezli zde, neváhejte použít kontaktní formulář nebo se na mě obrátit na sociálních sítích. (Facebook, Instagram)

~ Obchodní podmínky
Celé znění obchodních podmínek si můžete přečíst zde.

~ Doprava a platba

K doručení zásilek využíváme služeb České pošty. Zásilku je možné zaplatit předem na bankovní účet nebo využít možnosti dobírky a platit až při převzetí balíčku. Pokud jste z Brna, můžete mě kontaktovat přes kontaktní formulář nebo pomocí jiného komunikačního kanálu (facebook, e-mail,…)  a předběžně se domluvit na osobním převzetí. Poté jen připíšete poznámku k objednávce 🙂 Neostýchejte se tento způsob předání objednávky využít, budu mít radost, že vás potkám osobně.

~ Jak o polštářek pečovat
Doporučuji prát v pračce na 30 °C, na nízké otáčky.
Po vyprání je dobré polštářek protřepat a nechat volně uschnout v požadovaném tvaru. Nedoporučuji sušit v sušičce.
Čím šetrněji budete s polštářkem zacházet při praní, tím déle vám bude moci dělat radost.

Žehlení by nemělo být po vyprání potřeba. Pokud ale budete mít nutkání polštářek přecejen přežehlit, nežehlete přímo přes filcové části obličejíku. Raději tyto části přežehlete přes jinou látku, zamezíte tak riziku napálení těchto částí…

~ Možnosti přizpůsobení objednávky
Pokud máte speciální požadavek například na barvu srdíčka nebo pokud chcete vyrobit více jak dva kusy stejného polštářku, připište, prosím, tyto informace do poznámky v objednávce. Co nejdříve vaši objednávku zpracuji a dám vám vědět, jestli je vaše přání možné splnit. Proto, prosím, objednávku plaťte až po potvrzení splnitelnosti vašeho požadavku. Jelikož polštářky šiji v menším množství, aby se zachovala jejich originalita, může se stát, že nebude možné dodat velké množství poštářků jednoho typu…

~ Certifikace
Výrobky na těchto stránkách bohužel zatím nebyly testovány ve zkušebním úřadě a nejsou tedy certifikovány jako hračky. Zatím získávám potřebné informace a zjišťuji, co vše je potřeba pro certifikaci udělat. Polštářky šiji s největší možnou péčí. Ouška a cedulka jsou prošívány dvakrát, abych si byla jistá, že u tělíčka budou držet, i když za ně někdo bude tahat. Zárověň je tělíčko podšito vlizelínem, aby bylo odolnější a pevnější. Já sama i půlka rodiny s polštářky Dřím pravidelně usínáme, takže vím, že něco vydrží 🙂 Přesto všechno bych chtěla apelovat na  dospěláky, aby při používání polštářků Dřím zapojili svou zkušenost a měli na vědomí, že výrobky nebyly testovány ve zkušebném úřadě a nemohou být tedy označovány za hračky. Polštářek obsahuje malé polyesterové kuličky, které mohou způsobit zadušení.