O El Niťo

Dětství je zvláštní období  – přináší nám spoustu intenzivních zážitků a přesto si jich pamatujeme jen velmi malý zlomek.

Co si ale já pamatuji z dětství dobře, je můj kamarád Ouško – látkový medvídek, kterého jsem s sebou tahala, kamkoli jsem šla.

Když šiju polštářky Dřím, snažím se vytvořit právě takového věrného kamaráda, který s dětmi bude bydlet v pokojíčku, sbalí si ho s sebou na tábor a bude jim dělat ochránce, když se budou bát bubáka pod postelí.

Všechny polštářky jsou podšité vlizelínem a vyrobené z kvalitní bavlny, takže neztrácejí tvar. Díky tomu vydrží vašim dětem dělat průvodce po celé dětství.

Kromě šití moc ráda cestuji, jsem nezdolným konzumentem kávy a zmrzliny a užívám si dobré knížky. Žiju deset let v Brně, ale Ouška jsem s sebou tahala hlavně po Jižních Čechách. Více se můžete dočíst i tady na blogu

Člověka dělá rodina takového, jakým je, a proto bych ji tady také chtěla zmínit. Ta moje mě mimo jiné inspiruje v tom, že zkusit se má všechno, a že člověk nesmí ustrnout na jednom místě.

A jde mi příkladem vlastními kreativními projekty.

~ Jedna z vůbec prvních on-line počítačových her v ČR;

~ Krásné ručně vyráběné šperky pro každou příležitost;

~ Úžasné fotografie, které nadčasově zachytí krásy vašeho života;

 

Přeji krásný den a příjemný výběr polštářků,

 Eva